Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Hakkımızda

“Türkiye’nin Vizyonu”
Biz AKINSOFT`uz
Türkiye’nin en büyük yerli yazılım markası AKINSOFT, bir özel sektör teşebbüsü olarak kendi öz sermayesi ile kurulduğu günden bu yana profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu, insanlığa verdiği değer, hedef ve ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ve dünya çapında yaptığı çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başarmıştır.

12 Nisan 1995 yılında kurulmuş olan AKINSOFT, bugün Türkiye’de 81 ilde ve dünyada 36 ülkede 2000’i aşkın bayisi ve destek noktası ile 160.000’in üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeye hizmet vermektedir.

AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları, Mobil Programlar, E-Ticaret çözümleri ve E-Dönüşüm çözümleri olmak üzere 120’yi aşkın yazılımı ile işletmelerin yanında yer almaktadır.

Türkiye’de ilklere imza atan AKINSOFT; 2009 yılında Türkiye’nin ilk insansı robotlarını üretmiş ve 2015’de Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS ‘in temellerini atarak robotların seri üretimine başlamıştır. Bilime ve eğitime verdiği değer kapsamında tüm teknolojik gelişim süreçlerini teknoloji severlerle paylaşmak adına dünyanın ilk insansı robot müzesi İstanbul Robot Müzesi’ni açmıştır.

Kurulduğu gün 28 yıllık vizyonlarını belirleyen AKINSOFT; 2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlamış ve 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız vermiştir.

AKINSOFT ve AKINROBOTICS kendi öz sermayesi ile kurulmuş ve hiçbir destek almadan büyüyerek bugün Türkiye’nin önemli dinamiklerinden olmuştur.

Kurulduğu günlerde belirlediği vizyonlarının her birini yerine getirmiş ve yine kurulduğu günlerde hedeflediği, AKINSOFT ve AKINROBOTICS ’i halka arz etme ve AKINSPACE Yüksek Teknoloji Enstitüsü kurma planlarını başlatmıştır.

Başa dön tuşu